4 грудня 1948 року - день народження радянської інформатики. Зацікавившись публікаціями про цифрові обчислювальні машини, що з’явилися наприкінці 40-х років, член-кореспондент АН СРСР по Відділенню технічних наук І. С. Брук стає активним учасником наукового семінару, який обговорював питання автоматизації обчислювальної техніки.
Полицького ліцею Вараського району Рівненської області "Учитись важко, а учить ще важче, але не мусим зупинятись ми, як дітям віддамо усе найкраще, тоді сягнем нової висоти"
Фотоальбом
- Головна сторінка
- Методичні рекомендації
- Документація кабінету
- 5-6 класи НУШ
- Конспекти уроків
- Онлайн підручники
- Тести
- Фізкультхвилинки
- Інформатика у посиланні
- Заходи у школі
- Олімпіада та конкурси
- Онлайн-курси
- Тиждень Інформатики
- Дистанційне навчання
- Програмування
- Гурток
- Класний керівник 6-А класу
- Фотогалерея
- Трудове навчання та технології
- Креслення
- Портфоліо
- Сертифікати
4 груд. 2020 р.
4 грудня - День Інформатики!
Перший у світі цифровий комп’ютер з програмним керуванням - ZUSE Z3 (1941).
У серпні 1948 року разом зі своїм співробітником молодим інженером Б. І. Рамєєвим (надалі відомим конструктором обчислювальної техніки, творцем серії «Урал») він представив проект автоматичної обчислювальної машини. У жовтні того ж року ними були представлені детально опрацьовані пропозиції щодо організації в Академії наук лабораторії для розробки і будівництва цифрової обчислювальної машини.
4 грудня 1948 року Державний комітет Ради міністрів СРСР з впровадження передової техніки в народне господарство зареєстрував за номером 10475 винахід І. С. Бруком та Б. І. Рамєєвим цифрової електронної обчислювальної машини.
Це перший офіційно зареєстрований документ, що стосується розвитку обчислювальної техніки в СРСР
17 вер. 2020 р.
13 вер. 2020 р.
HUMAN Школа
HUMAN Школа - це сучасна освітня платформа для шкіл. Ми допомагаємо українським школам впроваджувати кращі світові інновації у сфері освіти.
Human Школа
Презентація про Human
Шкільна платформа
Єдина система забезпечує повноцінний освітній процес
9 вер. 2020 р.
Електроні підручники для 2 класу
21 серп. 2020 р.
18 серп. 2020 р.
Онлайн-марафон «Траєкторія розвитку сучасного педагога»
Вітаю, колеги! Вже з 17 серпня, протягом 5 днів, о 18:00 авторка марафону Литвиненко Леся Анатоліївна, чекає на зустрічі з вами у прямому ефірі, які триватимуть 2 академічні години.
Деталі участі у марафоні ви дізнаєтеся 17 серпня у прямому ефірі, а у кінці марафону на вас чекає Сертифікат про підвищення кваліфікації на 15 академічних годин (0,5 ЄКТС). Головне - бути уважними та виконувати всі завдання на кожен день марафону. Завдання на кожен день будуть доступні на сторінках проходження марафону.Також запрошуємо вас кожного дня брати активну участь в обговоренні марафону, знайомитися з іншими учасниками та ділитися враженнями.
Другий день марфону вже розпочався!
14 серп. 2020 р.
12 серп. 2020 р.
Відпустка закінчилася!
Доброго дня, шановні читачі мого блогу! Моя декретна відпустка закінилася, і я знову повертаюся до своєї улюбленої роботи! Чекаємо з нетерпінням 1 Вересня!
Підписатися на:
Дописи (Atom)
-
Наведені нижче теми учнівських проектів з екології школярам можна взяти за основу, доповнювати на власний розсуд і змінювати за рівнем важ...
-
Прізвище , ім’я __________________________________________________ Початковий рівень навчальних досягнень (тільки одна правильна відпові...
-
У даному розділі представлено цікаві теми проектів з математики, серед яких учень будь-якого класу може обрати собі цікаву тему для дослід...